Konsultacje/Mentoring

Człowiek nigdy nie powinien stracić umiejętności stawiania pytań, gdyż uczenie się i czerpanie korzyści z nauki to tajemnica spełnionego życia.  /R. D. Precht/

Czy i w czym mogę Ci pomóc?

Zajmuję się wyłącznie obszarami, co do których mam poczucie, że je przepracowałam i w moim życiu idzie mi w nich tak, że jestem bardzo lub ogromnie zadowolona.

Mogę Ci pomóc jeśli potrzebujesz wsparcia w:

 • procesie wychodzenia z zaburzeń odżywiania (bulimia, kompulsywne jedzenie, anoreksja, ortoreksja etc.)
 • procesie odchudzania
 • procesie wychodzenia z uzależnienia/uzależnień
 • procesie uczenia się miłości do siebie i samoakceptacji
 • procesie uczenia się miłości i akceptacji do swojego ciała
 • procesie “oswajania się” ze swoją seksualnością
 • procesie budowania miłości i akceptacji do swojej kobiecości
 • procesie uczenia się pracy z emocjami
 • procesie budowania zdrowej relacji ze sobą
 • procesie uwalniania się z toksycznych dla Ciebie relacji (z matką, ojcem, partnerem, partnerką, szefem, rodziną, znajomymi etc.)
 • procesie budowania zdrowych relacji międzyludzkich

W swojej pracy stosuję unikatowe, autorskie połączenia metod coachingowych i terapeutycznych, które okazały się najskuteczniejsze w moim procesie zdrowienia. Konsultacje ze mną mogą być dla Ciebie wsparcie/wzbogaceniem tradycyjnej terapii lub jej zamiennikiem. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych i aktualnych potrzeb. Moim zdaniem najważniejszym kryterium jakim warto się kierować przy dokonywaniu tego typu decyzji jest… własna intuicja. Nie powiem Ci: wybierz mnie. Powiem: “słuchaj sercem swym, bo tam są wszystkie ważne dla Ciebie odpowiedzi.”

Co dostajesz podczas konsultacji ze mną?

PRZESTRZEŃ

Ciepłą, życzliwą wibrującą serdecznością przestrzeń dla Twoich emocji. Możesz mi opowiedzieć o wszystkim co Cię boli, zawstydza, przytłacza bądź sprawia jakąkolwiek inną trudność. Jest to przestrzeń bezpieczna i dyskretna.

UWAŻNOŚĆ i WYŁĄCZNĄ KONCENTRACJĘ NA TOBIE

Podczas rozmowy stosuję zasadę: TY MÓWISZ – JA SŁUCHAM i zadaję pytania, by pomóc Ci dotrzeć do sedna danego zagadnienia. Skupiamy się wyłącznie na Twoich sprawach. Wykorzystujemy czas konsultacji w optymalny dla Ciebie sposób. To Ty decydujesz o czym chcesz mówić i jaki problem potrzebujesz rozwiązać.

BEZWARUNKOWĄ AKCEPTACJĘ

Jeden z najpiękniejszych komplementów jakie otrzymałam brzmiał: “Magda, jesteś tak prawdziwa, że nie da się przy Tobie kłamać.” Wiem jak szalenie uwalniające jest poczucie bycia akceptowanym takim, jakim się jest. Jaką ulgę i rozluźnienie czuje się przy człowieku, przy którym można być prawdziwym sobą, bez napinania się i utrzymywania wizerunku publicznego. Możesz być pewna/pewien, że przy mnie będziesz bezpieczna/ bezpieczny bez maski.

ZROZUMIENIE dla Ciebie jako istoty ludzkiej

Możesz być też pewna/ pewien, że nie usłyszysz ode mnie krytyki czy deprecjonowania Ciebie-człowieka. Życie – w dużej mierze przy pomocy mojego partnera – nauczyło mnie empatii dla trudności z jakimi przychodzi się mierzyć innym ludziom. A świadomość tego jakich “bzdur” narobiłam w swojej skomplikowanej przeszłości – mocno ugruntowało we mnie pokorę.

ROZWIĄZANIA/POMOC w wypracowaniu zamierzonego efektu

Jak dokładnie wyglądają konsultacje?

Konsultacje przez Skype

Po zaksięgowaniu przelewu od Ciebie, wysyłam Ci mail z pytaniami, na które odpowiadasz pisemnie i odsyłasz je do mnie. Dzięki temu zabiegowi podczas konsultacji możemy od razu przejść do sedna problemu. Odpowiedzi na moje pytania pomogą Ci też uświadomić sobie i nazwać własne potrzeby.

Rozmowa trwa 90 min. Jeśli zajdzie taka potrzeba, w trakcie robimy sobie 10-15 min przerwy, więc czas jaki potrzebujesz zarezerwować na konsultacje to około 100-105 minut.

Mentoring/ współpraca długoterminowa przez Skype

Omawiamy zagadnienia do rozwiązania i zakres pracy do wykonania. Ustalamy efekty, jakie chcesz osiągnąć. Cenę mentoringu ustalam indywidualnie, w oparciu o Twoje konkretne potrzeby oraz ilości energii i czasu, jakie będę potrzebowała zaangażować w pracę z Tobą.

Ważne!

Termin i konkretną godzinę konsultacji ustalamy po zaksięgowaniu wpłaty od Ciebie i co najmniej dzień przed konsultacjami. Co najmniej dzień wcześniej potrzebuję też odpowiedzi na pytania z maila. Zmiany terminu konsultacji dokonujemy co najmniej 24 godziny przed umówioną datą. Jeśli konsultacje odwołam ja – zwracam Ci całą wpłaconą kwotę. Jeśli Ty odwołasz konsultacje na mniej niż 24 godziny przed umówioną datą – wpłata może ‘przejść’ na inny termin, ale nie zostanie Ci zwrócona. Jeśli sytuacja z odwołaniem konsultacji się powtórzy – zrezygnuję z dalszej współpracy. Żeby dokonać realnych zmian na lepsze, potrzebujesz się maksymalnie zaangażować w proces. Jeśli nie czujesz gotowości do podjęcia wysiłku – nie trać swojego i mojego czasu.

Czego na pewno nie doświadczysz?

Słowotoku; przytłoczenia; moich trudnych emocji i humorów; narzucania Ci mojego punktu widzenia; ignorancji; wywyższania się; mędrkowania; niezrozumiałych dla Ciebie słów z podręczników psychologicznych etc.

Nie czynię drugiemu, co mi niemiłe. Owszem mówię dużo na nagraniach i podczas rozmów prywatnych, ale w czasie konsultacji staję się przestrzenią dla Ciebie. Organizuję swoje aktywności (w tym czas na relaks i treningi) w taki sposób, by w czasie rozmowy z Tobą emanować zdrową, silną, czystą i życzliwą energią.

To weź proszę pod uwagę, zanim zdecydujesz się ze mną skontaktować

Nie negocjuję cen. Nie wydłużam czasu konsultacji (trwa 90 min + 10-15 min przerwy) . Nie udzielam bezpłatnych porad. Nie czytam w myślach. Stosuję komunikację wprost i bez owijania w bawełnę. Nie sprawię, że Twój partner/ partnerka zechce się zmienić. Nie będę Ci mydlić oczu obietnicami, że po jednej konsultacji zmieni się całe Twoje życie. Otwarcie powiem Ci, jeśli uznam, że nie jestem w stanie podjąć lub kontynuować współpracy z Tobą. Nie rozpisuję diet i planów treningowych.

Czemu miałabyś/ miałbyś mi zaufać?

W dziedzinie ukochiwania siebie i swojej cielesności oraz wychodzenia z najcięższych życiowych bagien osiągnęłam fantastyczne, a co najważniejsze – namacalne i sprawdzalne efekty.

Najważniejszym efektem i jednocześnie niepodważalnym dowodem skuteczności tego, czego uczę jestem ja sama. Moje coraz bardziej zdrowe, szczęśliwe życie, które zbudowałam od podstaw. Zaczynałam nie od zera, ale startując z wielkiej otchłani traum i uzależnień. Przepłynęłam wpław gigantyczne bagno. Wydostałam się na brzeg. Otrząsnęłam z mułu i smrodu. Oczyściłam się z przymusów i powinności. I uwolniłam od najpaskudniejszych schematów. Stoję. Jestem. Wzrastam. Silniejsza i mocniejsza niż kiedykolwiek. W ciele, które kocham i akceptuję. We wspierającej relacji z cudownym mężczyzną. Z grupą wspaniałych, lojalnych, oddanych przyjaciół i doceniających moją pracę odbiorców.

Najważniejszy certyfikat, nadało mi życie, obfitujące w doświadczenia, z których budowałam moją praktyczną wiedzę. Najcenniejszy dyplom jaki posiadam to moje umiejętności. A główny tytuł naukowy to niezachwiana miłość do siebie.

Jestem takim człowiekiem, jakiego widzisz i słyszysz na nagraniach. Mam jedną twarz – tę prawdziwą. Mam też coś tak rzadko spotykanego jak drogocennego – ZROZUMIENIE. Zrozumienie zarówno dla złożoności istoty ludzkiej, jak i wszelkich mechanizmów obronnych, jakimi się posługuje. Zrozumienie, które wyrastało na glebie moich ultra ciekawych i wielobarwnych doświadczeń. Dzięki temu, że przez wiele, wiele miesięcy odkrywałam i uzdrawiałam własne – piekielnie głębokie i bolesne – rany, umiem nie tylko dostrzec, ale też pomóc oczyścić i zagoić rany, z którymi borykają się inni ludzie.

Oczywiście możesz uznać, że nie tego szukasz. I znakomicie! To znaczy, że unikniemy rozczarowania płynącego z rozbieżności między wartościami, jakie wyznajemy. Widzisz, ja nie chcę pracować z każdym, kto zechce mi zapłacić. Te czasy w moim życiu minęły bezpowrotnie. Podobnie jak na gruncie prywatnym, tak i w przestrzeni zawodowej, pragnę budować więzi oparte na akceptacji, szacunku, zaufaniu i pełnym zaangażowaniu każdej ze stron.

Nie stosuję sztuczek sprzedażowych. Nie tańczę pod publikę. Brzydzę się manipulacją.

Sama tworzę wszystkie treści dostępne na moich kanałach. Jeśli zastanawiasz się czy chcesz zainwestować w warsztaty lub konsultacje ze mną – poczytaj, posłuchaj co i jak mówię. Niech sobie ta decyzja w Tobie osiądzie. Szanuję Twoją autonomię, nic mi nie jesteś winna/ winien.

Cokolwiek postanowisz i gdziekolwiek pójdziesz – z serca życzę Ci zdrowia i szczęścia.

Nie walcz ze sobą. WALCZ O SIEBIE, bo CZŁOWIEK JEST DO KOCHANIA. 🙂

Magda Adamowska Zdrowa Szczęśliwa Kobieta 🙂 https://magdaadamowska.pl/kontakt/