Sesje/Mentoring

Miarą eksperta jest jego wpływ na rzeczywistość. 

Czy i w czym mogę Ci pomóc?

Zajmuję się wyłącznie obszarami, co do których mam poczucie, że je przepracowałam i w moim życiu idzie mi w nich tak, że jestem bardzo lub ogromnie zadowolona.
Mogę Ci pomóc jeśli potrzebujesz wsparcia w:

 • procesie wychodzenia z zaburzeń odżywiania (bulimia, kompulsywne jedzenie, anoreksja, ortoreksja etc.)
 • procesie odchudzania
 • procesie wychodzenia z uzależnienia/uzależnień
 • procesie uczenia się miłości do siebie i samoakceptacji
 • procesie uczenia się miłości i akceptacji do swojego ciała
 •  procesie “oswajania się” ze swoją seksualnością
 • procesie budowania miłości i akceptacji do swojej kobiecości
 •  procesie uczenia się pracy z emocjami
 • procesie budowania zdrowej relacji ze sobą
 • procesie uwalniania się z toksycznych dla Ciebie relacji (z matką, ojcem, partnerem, partnerką, szefem, rodziną, znajomymi etc.)
 • procesie budowania zdrowych, szczęśliwych relacji międzyludzkich

W swojej pracy stosuję unikatowe, autorskie połączenia metod coachingowych i terapeutycznych, które okazały się najskuteczniejsze w moim procesie zdrowienia. Praca mentoringowa ze mną może być dla Ciebie wsparciem/wzbogaceniem tradycyjnej terapii lub jej zamiennikiem. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych i aktualnych potrzeb. Moim zdaniem najważniejszym kryterium, jakim warto się kierować przy dokonywaniu tego typu decyzji jest… własna intuicja. Nie powiem Ci: wybierz mnie. Powiem: “słuchaj sercem swym, bo tam są wszystkie ważne dla Ciebie odpowiedzi.”

Co dostajesz podczas spotkania ze mną?

PRZESTRZEŃ
Ciepłą, życzliwą wibrującą serdecznością przestrzeń dla Twoich emocji. Możesz mi opowiedzieć o wszystkim co Cię boli, zawstydza, przytłacza bądź sprawia jakąkolwiek inną trudność. Jest to przestrzeń bezpieczna i dyskretna.
UWAŻNOŚĆ i WYŁĄCZNĄ KONCENTRACJĘ NA TOBIE
Podczas rozmowy stosuję zasadę: TY MÓWISZ – JA SŁUCHAM i zadaję pytania, by pomóc Ci dotrzeć do sedna danego zagadnienia. Skupiamy się wyłącznie na Twoich sprawach. Wykorzystujemy czas sesji w optymalny dla Ciebie sposób. To Ty decydujesz o czym chcesz mówić i jaki problem potrzebujesz rozwiązać.
BEZWARUNKOWĄ AKCEPTACJĘ
Jeden z najpiękniejszych komplementów jakie otrzymałam brzmiał: “Magda, jesteś tak prawdziwa, że nie da się przy Tobie kłamać.” Wiem jak szalenie uwalniające jest poczucie bycia akceptowanym takim, jakim się jest. Jaką ulgę i rozluźnienie czuje się przy człowieku, przy którym można być prawdziwym sobą, bez napinania się i utrzymywania wizerunku publicznego. Możesz być pewna/pewien, że przy mnie będziesz bezpieczna/ bezpieczny bez maski.
ZROZUMIENIE dla Ciebie jako istoty ludzkiej
Możesz być też pewna/ pewien, że nie usłyszysz ode mnie krytyki czy deprecjonowania Ciebie-człowieka. Życie nauczyło mnie empatii dla trudności z jakimi przychodzi się mierzyć innym ludziom. A świadomość tego jakich “bzdur” narobiłam w swojej skomplikowanej przeszłości – mocno ugruntowało we mnie pokorę.
ROZWIĄZANIA/POMOC w wypracowaniu zamierzonego efektu

Sesje/ mentoring – szczegóły

Zaczynamy od kilkunastominutowej, niezobowiązującej, bezpłatnej rozmowy przez messenger, do wyboru audio lub video. Będziemy mogły sprawdzić, jak się czujemy się ze swoimi energiami i czy chcemy podjąć współpracę. Jeśli obie uznamy, że tak, to umówimy się na konkretny termin sesji odpłatnej.

Po zaksięgowaniu wpłaty od Ciebie, wyślę Ci mail z kilkoma pytaniami. Odpowiadasz na nie i wysyłasz mi odpowiedzi, najpóźniej na dzień przed umówionym terminem sesji.

Odpowiedzi na pytania oraz pierwsza rozmowa mają za zadanie m.in.:

 • pomóc Ci zyskać większą świadomość siebie i Twojej obecnej sytuacji życiowej
 • pomóc Ci odkryć i nazwać Twoje aktualne najważniejsze potrzeby
 • pomóc Ci odkryć i nazwać Twoje aktualne najważniejsze trudności
 • pomóc Ci odkryć i nazwać Twoje aktualne najważniejsze wyzwania
 • pomóc Ci ustalić i nazwać Twoje aktualne priorytety w procesie dokonywania zmiany na lepsze dla Ciebie
 • pomóc Ci ustalić i zdecydować, jakie kolejne kroki potrzebujesz podjąć, by tej zmiany na lepsze dla Ciebie dokonać
 • zmotywować Cię do podjęcia dalszych działań w procesie tej dobrej dla Ciebie zmiany

Ponadto dzięki odpowiedziom na pytania przed sesją obie zyskujemy wiedzę, nad czym – w danym momencie – potrzebujesz popracować najbardziej. Zyskujemy też czas, bo mając już tę wiedzę, mogę przeznaczyć czas sesji na głębsze i bardziej precyzyjne “wgryzienie się” w Twoją sytuację.

Jeśli zdecydujesz się na wykupienie opcji sesji z mailem, 3-4 doby po naszej rozmowie, wyślę Ci ów mail z wytycznymi, webinarami do odsłuchania, tekstami do poczytania oraz zadaniami na kolejne 2-3 tygodnie.

Jeśli po pierwszej sesji zdecydujesz się na współpracę mentoringową, po zrobieniu wyznaczonych zadań – wysyłasz mi notatki, o które w opisie zadań poproszę. I umawiamy się na kolejną sesję, na której pracujemy z tym, co się pokaże podczas wykonywania zadań. Przerwa między jedną, a drugą sesją to min. 2 tygodnie, żebyś miała czas na zrobienie zadań.

Ceny sesji, mentoringu i maili z zadaniami: 

Sesja:

90 min – 400 zł

120 min – 500 zł

***

Przy zakupie sesji za 400 zł, mail z zadaniami na kolejne tygodnie kosztuje 199 zł.

Przy zakupie sesji za 500 zł, mail z zadaniami na kolejne tygodnie kosztuje 99 zł.

***

Podstawowy pakiet mentoringowy obejmuje:

 • 1 sesję trwającą 120 min + ewentualną przerwę na toaletę (koszt jednostkowy: 500 zł);
 • 2 sesje po 90 min + ewentualną przerwę na toaletę (koszt jednostkowy: 800 zł);
 • 3 maile pokonsultacyjne z wytycznymi, webinarami do odsłuchania, tekstami do przeczytania oraz zadaniami na kolejne 2-3 tygodnie (koszt jednostkowy: 497 zł  (1 x 99 zł + 2 x 199 zł );
 • kontakt mailowy i messengerowy. Będziemy w stałym kontakcie i w razie, gdyby było Ci trudno z jakąś kwestią dotyczącą zadań, zawsze możesz do mnie pisać/dzwonić. (koszt: bezcenny bonus 😉

Do końca grudnia 2019 roku cena podstawowego pakietu mentoringowego to 1200 zł, od 1 stycznia 2020 roku 1500 zł.

***

Możliwy jest również mentoring bardziej intensywny i w innej niż powyżej opisana formie np. z większą częstotliwością sesji lub – dla osób z Polski – spotkań na żywo. Cenę takiego mentoringu ustalam indywidualnie, po zapoznaniu się z potrzebami i oczekiwaniami konkretnej osoby.

***

Sesje odbywają się przez Skype lub Messenger ( jest to rozmowa VIDEO, bo konieczne jest, żebyśmy miały kontakt wzrokowy).

Jeśli masz pytania, pisz proszę na: https://magdaadamowska.pl/kontakt/

Ważne!

Aby móc się solidnie przygotować do kolejnej rozmowy, potrzebuję odpowiedzi na pytania z maila, co najmniej dzień przed umówionym terminem konsultacji.
Zmiany terminu konsultacji dokonujemy co najmniej 24 godziny przed umówioną datą. Jeśli konsultacje odwołam ja – na mniej niż 24 godziny przed umówioną datą – zwracam Ci całą wpłaconą kwotę. Jeśli Ty odwołasz konsultacje – na mniej niż 24 godziny przed umówioną datą – wpłata może “przejść” na inny termin, ale nie zostanie Ci zwrócona.
Jeśli sytuacja z odwołaniem konsultacji się powtórzy – zrezygnuję z dalszej współpracy. Żeby dokonać realnych zmian na lepsze, potrzebujesz się maksymalnie zaangażować w proces. Jeśli nie czujesz gotowości do podjęcia wysiłku – nie trać swojego i mojego czasu.

Czego na pewno nie doświadczysz?

Słowotoku; przytłoczenia; moich trudnych emocji i humorów; narzucania Ci mojego punktu widzenia; ignorancji; wywyższania się; mędrkowania; niezrozumiałych dla Ciebie słów z podręczników psychologicznych etc.
Nie czynię drugiemu, co mi niemiłe. Owszem mówię dużo na nagraniach i podczas rozmów prywatnych, ale w czasie sesji staję się przestrzenią dla Ciebie. Organizuję swoje aktywności (w tym czas na relaks i treningi) w taki sposób, by w czasie rozmowy z Tobą emanować zdrową, silną, czystą i życzliwą energią.

To weź proszę pod uwagę, zanim zdecydujesz się ze mną skontaktować

Nie negocjuję cen. Nie wydłużam czasu sesji. Nie udzielam bezpłatnych porad. Nie czytam w myślach. Stosuję komunikację wprost i bez owijania w bawełnę. Nie sprawię, że Twój partner/ partnerka zechce się zmienić. Nie będę Ci mydlić oczu obietnicami, że po jednej rozmowie ze mną zmieni się całe Twoje życie. Otwarcie powiem Ci, jeśli uznam, że nie jestem w stanie podjąć lub kontynuować współpracy z Tobą. Nie rozpisuję diet i planów treningowych.

Czemu miałabyś/ miałbyś mi zaufać?

W dziedzinie ukochiwania siebie i swojej cielesności oraz wychodzenia z najcięższych życiowych bagien osiągnęłam fantastyczne, a co najważniejsze – namacalne i sprawdzalne efekty.
Najważniejszym efektem i jednocześnie niepodważalnym dowodem skuteczności tego, czego uczę jestem ja sama. Moje coraz bardziej zdrowe, szczęśliwe życie, które zbudowałam od podstaw. Zaczynałam nie od zera, ale startując z wielkiej otchłani traum i uzależnień. Przepłynęłam wpław gigantyczne bagno. Wydostałam się na brzeg. Otrząsnęłam z mułu i smrodu. Oczyściłam się z przymusów i powinności. I uwolniłam od najpaskudniejszych schematów. Stoję. Jestem. Wzrastam. Silniejsza i mocniejsza niż kiedykolwiek. W ciele, które kocham i akceptuję. We wspierającej relacji z fantastycznym mężczyzną. Z grupą wspaniałych, lojalnych, oddanych przyjaciół i doceniających moją pracę odbiorców.
Najważniejszy certyfikat, nadało mi życie, obfitujące w doświadczenia, z których budowałam moją praktyczną wiedzę. Najcenniejszy dyplom jaki posiadam to moje umiejętności. A główny tytuł naukowy to niezachwiana miłość do siebie.
Jestem takim człowiekiem, jakiego widzisz i słyszysz na nagraniach. Mam jedną twarz – tę prawdziwą. Mam też coś tak rzadko spotykanego jak drogocennego – ZROZUMIENIE. Zrozumienie zarówno dla złożoności istoty ludzkiej, jak i wszelkich mechanizmów obronnych, jakimi się posługuje. Zrozumienie, które wyrastało na glebie moich ultra ciekawych i wielobarwnych doświadczeń. Dzięki temu, że przez wiele, wiele miesięcy odkrywałam i uzdrawiałam własne – piekielnie głębokie i bolesne – rany, umiem nie tylko dostrzec, ale też pomóc oczyścić i zagoić rany, z którymi borykają się inni ludzie.
Oczywiście możesz uznać, że nie tego szukasz. I znakomicie! To znaczy, że unikniemy rozczarowania płynącego z rozbieżności między wartościami, jakie wyznajemy. Widzisz, ja nie chcę pracować z każdym, kto zechce mi zapłacić. Te czasy w moim życiu minęły bezpowrotnie. Podobnie jak na gruncie prywatnym, tak i w przestrzeni zawodowej, pragnę budować więzi oparte na akceptacji, szacunku, zaufaniu i pełnym zaangażowaniu każdej ze stron.
Nie stosuję sztuczek sprzedażowych. Nie tańczę pod publikę. Brzydzę się manipulacją.
Sama tworzę wszystkie treści dostępne na moich kanałach. Jeśli zastanawiasz się czy chcesz zainwestować w warsztaty lub konsultacje ze mną – poczytaj, posłuchaj co i jak mówię. Niech sobie ta decyzja w Tobie osiądzie. Szanuję Twoją autonomię, nic mi nie jesteś winna/ winien.

Cokolwiek postanowisz i gdziekolwiek pójdziesz – z serca życzę Ci zdrowia i szczęścia.

Jeśli to dla Ciebie istotne – zapraszam do przeczytania opinii o pracy ze mną: https://magdaadamowska.pl/opinie-o-pracy-ze-mna/

Informacje na temat aktualnie prowadzonych przeze mnie warsztatów będą pod tym linkiem: https://magdaadamowska.pl/kursy-i-warsztaty/

Jeśli masz ochotę przeczytać o moim całym procesie ukochiwania siebie zapraszam Cię do lektury mojej książki SCHEMATRIX W Klatce ‘normalności’:  https://magdaadamowska.pl/produkt/schematrix/

Zapraszam Cię do przeczytania innych moich tekstów:
https://magdaadamowska.pl/zdrowa-szczesliwa-kobieta-2/
https://magdaadamowska.pl/category/blog/

oraz na fanpage Zdrowa Szczęśliwa Kobieta:
https://www.facebook.com/Zdrowa-Szcz%C4%99%C5%9Bliwa-Kobieta-1699584453646147/

a także na mój kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCJwA2H1LP0wheEuaJNNZ4IQ/videos

Kontakt do mnie: https://magdaadamowska.pl/kontakt/

Wypracuj Zdrową Szczęśliwą siebie, bo jesteś swoją życiową inwestycją.