Konsultacje/Mentoring

Człowiek nigdy nie powinien stracić umiejętności stawiania pytań, gdyż uczenie się i czerpanie korzyści z nauki to tajemnica spełnionego życia. /R. D. Precht/

Czy i w czym mogę Ci pomóc?

Zajmuję się wyłącznie obszarami, co do których mam poczucie, że je przepracowałam i w moim życiu idzie mi w nich tak, że jestem bardzo lub ogromnie zadowolona.
Mogę Ci pomóc jeśli potrzebujesz wsparcia w:

 • procesie wychodzenia z zaburzeń odżywiania (bulimia, kompulsywne jedzenie, anoreksja, ortoreksja etc.)
 • procesie odchudzania
 • procesie wychodzenia z uzależnienia/uzależnień
 • procesie uczenia się miłości do siebie i samoakceptacji
 • procesie uczenia się miłości i akceptacji do swojego ciała
 •  procesie “oswajania się” ze swoją seksualnością
 • procesie budowania miłości i akceptacji do swojej kobiecości
 •  procesie uczenia się pracy z emocjami
 • procesie budowania zdrowej relacji ze sobą
 • procesie uwalniania się z toksycznych dla Ciebie relacji (z matką, ojcem, partnerem, partnerką, szefem, rodziną, znajomymi etc.)
 • procesie budowania zdrowych relacji międzyludzkich

W swojej pracy stosuję unikatowe, autorskie połączenia metod coachingowych i terapeutycznych, które okazały się najskuteczniejsze w moim procesie zdrowienia. Konsultacje ze mną mogą być dla Ciebie wsparcie/wzbogaceniem tradycyjnej terapii lub jej zamiennikiem. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych i aktualnych potrzeb. Moim zdaniem najważniejszym kryterium jakim warto się kierować przy dokonywaniu tego typu decyzji jest… własna intuicja. Nie powiem Ci: wybierz mnie. Powiem: “słuchaj sercem swym, bo tam są wszystkie ważne dla Ciebie odpowiedzi.”

Co dostajesz podczas konsultacji ze mną?

PRZESTRZEŃ
Ciepłą, życzliwą wibrującą serdecznością przestrzeń dla Twoich emocji. Możesz mi opowiedzieć o wszystkim co Cię boli, zawstydza, przytłacza bądź sprawia jakąkolwiek inną trudność. Jest to przestrzeń bezpieczna i dyskretna.
UWAŻNOŚĆ i WYŁĄCZNĄ KONCENTRACJĘ NA TOBIE
Podczas rozmowy stosuję zasadę: TY MÓWISZ – JA SŁUCHAM i zadaję pytania, by pomóc Ci dotrzeć do sedna danego zagadnienia. Skupiamy się wyłącznie na Twoich sprawach. Wykorzystujemy czas konsultacji w optymalny dla Ciebie sposób. To Ty decydujesz o czym chcesz mówić i jaki problem potrzebujesz rozwiązać.
BEZWARUNKOWĄ AKCEPTACJĘ
Jeden z najpiękniejszych komplementów jakie otrzymałam brzmiał: “Magda, jesteś tak prawdziwa, że nie da się przy Tobie kłamać.” Wiem jak szalenie uwalniające jest poczucie bycia akceptowanym takim, jakim się jest. Jaką ulgę i rozluźnienie czuje się przy człowieku, przy którym można być prawdziwym sobą, bez napinania się i utrzymywania wizerunku publicznego. Możesz być pewna/pewien, że przy mnie będziesz bezpieczna/ bezpieczny bez maski.
ZROZUMIENIE dla Ciebie jako istoty ludzkiej
Możesz być też pewna/ pewien, że nie usłyszysz ode mnie krytyki czy deprecjonowania Ciebie-człowieka. Życie nauczyło mnie empatii dla trudności z jakimi przychodzi się mierzyć innym ludziom. A świadomość tego jakich “bzdur” narobiłam w swojej skomplikowanej przeszłości – mocno ugruntowało we mnie pokorę.
ROZWIĄZANIA/POMOC w wypracowaniu zamierzonego efektu

Konsultacje/ mentoring – szczegóły

Zaczynamy od kilkunastominutowej, niezobowiązującej, bezpłatnej rozmowy przez messenger, do wyboru audio lub video. Będziemy mogły sprawdzić, jak się czujemy się ze swoimi energiami i czy chcemy podjąć współpracę. Jeśli obie uznamy, że tak, to umówimy się na konkretny termin konsultacji płatnych.

Po zaksięgowaniu wpłaty od Ciebie, wyślę Ci mail z pytaniami przedkonsultacyjnymi. Odpowiadasz na nie i wysyłasz mi odpowiedzi, najpóźniej na dzień przed umówionym terminem sesji.
Odpowiedzi na pytania przedkonsultacyjne oraz pierwsza rozmowa mają za zadanie m.in.:

 • pomóc Ci zyskać większą świadomość siebie i Twojej obecnej sytuacji życiowej
 • pomóc Ci odkryć i nazwać Twoje aktualne najważniejsze potrzeby
 • pomóc Ci odkryć i nazwać Twoje aktualne najważniejsze trudności
 • pomóc Ci odkryć i nazwać Twoje aktualne najważniejsze wyzwania
 • pomóc Ci ustalić i nazwać Twoje aktualne priorytety w procesie dokonywania zmiany na lepsze dla Ciebie
 • pomóc Ci ustalić i zdecydować, jakie kolejne kroki potrzebujesz podjąć, by tej zmiany na lepsze dla Ciebie dokonać
 • zmotywować Cię do podjęcia dalszych działań w procesie tej dobrej dla Ciebie zmiany

Ponadto dzięki odpowiedziom na pytania przedkonsultacyjne obie zyskujemy wiedzę, nad czym najbardziej potrzebujesz popracować. Zyskujemy też czas, bo mając już tę wiedzę, mogę przeznaczyć czas konsultacji na głębsze i bardziej precyzyjne “wgryzienie się” w Twoją sytuację.
Pierwsza rozmowa będzie trwała około 120 min + ewentualna przerwa na toaletę. Jeśli zdecydujesz się na wykupienie opcji konsultacji z mailem pokonsultacyjnym, 3-4 dni po sesji, wyślę Ci ów mail z wytycznymi, webinarami do odsłuchania, tekstami do poczytania oraz zadaniami na kolejne 2-3 tygodnie.

Jeśli po pierwszej konsultacji zdecydujesz się na współpracę mentoringową, po zrobieniu wyznaczonych zadań – wysyłasz mi notatki, o które w opisie zadań poproszę. I umawiamy się na kolejną sesję, na której pracujemy z tym, co się pokaże podczas wykonywania zadań. Przerwa między jedną, a drugą sesją to min. 2 tygodnie, żebyś miała czas na zrobienie zadań.

Pierwsza konsultacja trwa do 120 minut + ewentualna przerwa na toaletę. Kosztuje 400 zł. Koszt maila pokonsultacyjnego to do 30 listopada 2019 roku 99 zł, od 1 grudnia 2019 roku 149 zł.

Pakiet mentoringowy obejmuje:

 • 1 sesję trwającą do 120 min + ewentualną przerwę na toaletę;
 • 2 sesje po 90 min + ewentualną przerwę na toaletę;
 • 3 maile pokonsultacyjne z wytycznymi, webinarami do odsłuchania, tekstami do przeczytania oraz zadaniami na kolejne 2-3 tygodnie;
 • kontakt mailowy i messengerowy. Będziemy w stałym kontakcie i w razie, gdyby było Ci trudno z jakąś kwestią dotyczącą zadań, zawsze możesz do mnie pisać/dzwonić.

Do 30 listopada 2019 roku cena pakietu mentoringowego to 1200 zł, od 1 grudnia 2019 roku 1400 zł.

Sesje odbywają się przez Skype lub Messenger ( jest to rozmowa VIDEO, bo konieczne jest, żebyśmy miały kontakt wzrokowy).

Ważne!

Aby móc się solidnie przygotować do kolejnej rozmowy, potrzebuję odpowiedzi na pytania z maila, co najmniej dzień przed umówionym terminem konsultacji.
Zmiany terminu konsultacji dokonujemy co najmniej 24 godziny przed umówioną datą. Jeśli konsultacje odwołam ja – na mniej niż 24 godziny przed umówioną datą – zwracam Ci całą wpłaconą kwotę. Jeśli Ty odwołasz konsultacje – na mniej niż 24 godziny przed umówioną datą – wpłata może “przejść” na inny termin, ale nie zostanie Ci zwrócona.
Jeśli sytuacja z odwołaniem konsultacji się powtórzy – zrezygnuję z dalszej współpracy. Żeby dokonać realnych zmian na lepsze, potrzebujesz się maksymalnie zaangażować w proces. Jeśli nie czujesz gotowości do podjęcia wysiłku – nie trać swojego i mojego czasu.

Czego na pewno nie doświadczysz?

Słowotoku; przytłoczenia; moich trudnych emocji i humorów; narzucania Ci mojego punktu widzenia; ignorancji; wywyższania się; mędrkowania; niezrozumiałych dla Ciebie słów z podręczników psychologicznych etc.
Nie czynię drugiemu, co mi niemiłe. Owszem mówię dużo na nagraniach i podczas rozmów prywatnych, ale w czasie konsultacji staję się przestrzenią dla Ciebie. Organizuję swoje aktywności (w tym czas na relaks i treningi) w taki sposób, by w czasie rozmowy z Tobą emanować zdrową, silną, czystą i życzliwą energią.

To weź proszę pod uwagę, zanim zdecydujesz się ze mną skontaktować
Nie negocjuję cen. Nie wydłużam czasu konsultacji. Nie udzielam bezpłatnych porad. Nie czytam w myślach. Stosuję komunikację wprost i bez owijania w bawełnę. Nie sprawię, że Twój partner/ partnerka zechce się zmienić. Nie będę Ci mydlić oczu obietnicami, że po jednej konsultacji zmieni się całe Twoje życie. Otwarcie powiem Ci, jeśli uznam, że nie jestem w stanie podjąć lub kontynuować współpracy z Tobą. Nie rozpisuję diet i planów treningowych.

Czemu miałabyś/ miałbyś mi zaufać?

W dziedzinie ukochiwania siebie i swojej cielesności oraz wychodzenia z najcięższych życiowych bagien osiągnęłam fantastyczne, a co najważniejsze – namacalne i sprawdzalne efekty.
Najważniejszym efektem i jednocześnie niepodważalnym dowodem skuteczności tego, czego uczę jestem ja sama. Moje coraz bardziej zdrowe, szczęśliwe życie, które zbudowałam od podstaw. Zaczynałam nie od zera, ale startując z wielkiej otchłani traum i uzależnień. Przepłynęłam wpław gigantyczne bagno. Wydostałam się na brzeg. Otrząsnęłam z mułu i smrodu. Oczyściłam się z przymusów i powinności. I uwolniłam od najpaskudniejszych schematów. Stoję. Jestem. Wzrastam. Silniejsza i mocniejsza niż kiedykolwiek. W ciele, które kocham i akceptuję. We wspierającej relacji z fantastycznym mężczyzną. Z grupą wspaniałych, lojalnych, oddanych przyjaciół i doceniających moją pracę odbiorców.
Najważniejszy certyfikat, nadało mi życie, obfitujące w doświadczenia, z których budowałam moją praktyczną wiedzę. Najcenniejszy dyplom jaki posiadam to moje umiejętności. A główny tytuł naukowy to niezachwiana miłość do siebie.
Jestem takim człowiekiem, jakiego widzisz i słyszysz na nagraniach. Mam jedną twarz – tę prawdziwą. Mam też coś tak rzadko spotykanego jak drogocennego – ZROZUMIENIE. Zrozumienie zarówno dla złożoności istoty ludzkiej, jak i wszelkich mechanizmów obronnych, jakimi się posługuje. Zrozumienie, które wyrastało na glebie moich ultra ciekawych i wielobarwnych doświadczeń. Dzięki temu, że przez wiele, wiele miesięcy odkrywałam i uzdrawiałam własne – piekielnie głębokie i bolesne – rany, umiem nie tylko dostrzec, ale też pomóc oczyścić i zagoić rany, z którymi borykają się inni ludzie.
Oczywiście możesz uznać, że nie tego szukasz. I znakomicie! To znaczy, że unikniemy rozczarowania płynącego z rozbieżności między wartościami, jakie wyznajemy. Widzisz, ja nie chcę pracować z każdym, kto zechce mi zapłacić. Te czasy w moim życiu minęły bezpowrotnie. Podobnie jak na gruncie prywatnym, tak i w przestrzeni zawodowej, pragnę budować więzi oparte na akceptacji, szacunku, zaufaniu i pełnym zaangażowaniu każdej ze stron.
Nie stosuję sztuczek sprzedażowych. Nie tańczę pod publikę. Brzydzę się manipulacją.
Sama tworzę wszystkie treści dostępne na moich kanałach. Jeśli zastanawiasz się czy chcesz zainwestować w warsztaty lub konsultacje ze mną – poczytaj, posłuchaj co i jak mówię. Niech sobie ta decyzja w Tobie osiądzie. Szanuję Twoją autonomię, nic mi nie jesteś winna/ winien.

Cokolwiek postanowisz i gdziekolwiek pójdziesz – z serca życzę Ci zdrowia i szczęścia.

Jeśli to dla Ciebie istotne – zapraszam do przeczytania opinii o pracy ze mną: https://magdaadamowska.pl/opinie-o-pracy-ze-mna/

Jeśli masz ochotę przeczytać o moim całym procesie ukochiwania siebie zapraszam Cię do lektury mojej książki SCHEMATRIX W Klatce ‘normalności’:  https://magdaadamowska.pl/produkt/schematrix/

Zapraszam Cię do przeczytania innych moich tekstów:
https://magdaadamowska.pl/zdrowa-szczesliwa-kobieta-2/
https://magdaadamowska.pl/category/blog/

oraz na fanpage Zdrowa Szczęśliwa Kobieta:
https://www.facebook.com/Zdrowa-Szcz%C4%99%C5%9Bliwa-Kobieta-1699584453646147/

Jeśli jesteś kobietą i chcesz rozwijać swoją wiedzę na temat pracy z własnym ciałem, emocjami i seksualnością, zapraszam Cię do zamkniętej grupy: “Zdrowa Szczęśliwa Kobieta – w zgodzie z ciałem i emocjami”, którą mam wielką przyjemność prowadzić.
Więcej o grupie: https://www.facebook.com/1699584453646147/photos/p.2211992115738709/2211992115738709/?type=1&theater

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/191679131768783/

Oraz na mój kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCJwA2H1LP0wheEuaJNNZ4IQ/videos

Informacje na temat aktualnie prowadzonych przeze mnie warsztatów będą pod tym linkiem: https://magdaadamowska.pl/warsztatowo/

Kontakt do mnie: https://magdaadamowska.pl/kontakt/ 

Nie walcz ze sobą. WALCZ O SIEBIE, bo CZŁOWIEK JEST DO KOCHANIA.