SESJE/MENTORING

“Miarą eksperta jest jego wpływ na rzeczywistość.”

Zanim przeczytasz resztę, chcę żebyś wiedziała…

Moją intencją jest praca wyłącznie synergiczna, polegająca na wymianie dóbr i wartości. Dlatego każdą osobę, która pyta mnie o możliwość współpracy proszę, by najpierw zapoznała się z treściami, które udostępniam i decyzję o ewentualnej współpracy ze mną podjęła intuicyjnie, na bazie tego, jak czuje się ze mną, jako “zjawiskiem energetycznym”.

Czy i w czym mogę Ci pomóc?

Zajmuję się wyłącznie obszarami, co do których mam poczucie, że je przepracowałam i w moim życiu idzie mi w nich tak, że jestem bardzo lub ogromnie zadowolona.
Mogę Ci pomóc jeśli potrzebujesz wsparcia w:

 • procesie wychodzenia z zaburzeń odżywiania (bulimia, kompulsywne jedzenie, anoreksja, ortoreksja etc.)
 • procesie odchudzania
 • procesie wychodzenia z uzależnienia/uzależnień
 • procesie oczyszczania się ze szkodliwych dla Ciebie przekonań, postaw, schematów emocjonalnych i zachowań
 • procesie wzmacniania siebie i budowania zdrowych, dobrych dla Ciebie przekonań i nawyków
 • procesie uczenia się miłości do siebie i samoakceptacji
 • procesie uczenia się miłości i akceptacji do swojego ciała
 •  procesie “oswajania się” ze swoją seksualnością
 • procesie budowania miłości i akceptacji do swojej kobiecości
 •  procesie uczenia się pracy z emocjami
 • procesie budowania zdrowej relacji i bliskości z sobą
 • procesie uwalniania się z toksycznych dla Ciebie relacji (z matką, ojcem, partnerem, partnerką, szefem, rodziną, znajomymi etc.)
 • procesie budowania zdrowych, szczęśliwych, życzliwych i wspierających relacji międzyludzkich

W swojej pracy stosuję unikatowe, autorskie połączenia metod coachingowych i terapeutycznych, które okazały się najskuteczniejsze w moim procesie zdrowienia. Praca mentoringowa ze mną może być dla Ciebie wsparciem/wzbogaceniem tradycyjnej terapii lub jej zamiennikiem. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych i aktualnych potrzeb. Moim zdaniem najważniejszym kryterium, jakim warto się kierować przy dokonywaniu tego typu decyzji jest… własna intuicja. Nie powiem Ci: wybierz mnie. Powiem: “słuchaj sercem swym, bo tam są wszystkie ważne dla Ciebie odpowiedzi.”

Co dostajesz podczas spotkania ze mną?

PRZESTRZEŃ WYŁĄCZNIE DLA SIEBIE 
Ciepłą, życzliwą wibrującą serdecznością przestrzeń dla Twoich emocji, odczuć, myśli i całej Ciebie, jako istoty ludzkiej. Możesz mi opowiedzieć o wszystkim co Cię boli, zawstydza, przytłacza bądź sprawia jakąkolwiek inną trudność. Jest to przestrzeń bezpieczna i dyskretna.

UWAŻNOŚĆ i WYŁĄCZNĄ KONCENTRACJĘ NA TOBIE
Podczas rozmowy stosuję zasadę: TY MÓWISZ – JA SŁUCHAM i zadaję pytania, by pomóc Ci dotrzeć do sedna danego zagadnienia. Skupiamy się wyłącznie na Twoich sprawach. Wykorzystujemy czas sesji w optymalny dla Ciebie sposób. To Ty decydujesz o czym chcesz mówić i jaki problem potrzebujesz rozwiązać.

BEZWARUNKOWĄ AKCEPTACJĘ
Jeden z najpiękniejszych komplementów jakie otrzymałam brzmiał: “Magda, jesteś tak prawdziwa, że nie da się przy Tobie kłamać.” Wiem jak szalenie uwalniające jest poczucie bycia akceptowanym takim, jakim się jest. Jaką ulgę i rozluźnienie czuje się przy człowieku, przy którym można być prawdziwym sobą, bez napinania się i utrzymywania wizerunku publicznego. Możesz być pewna/pewien, że przy mnie będziesz bezpieczna/ bezpieczny bez maski.

ZROZUMIENIE dla Ciebie jako istoty ludzkiej
Możesz być też pewna/ pewien, że nie usłyszysz ode mnie krytyki czy deprecjonowania Ciebie-człowieka. Życie nauczyło mnie empatii dla trudności z jakimi przychodzi się mierzyć innym ludziom. A świadomość tego jakich “bzdur” narobiłam w swojej skomplikowanej przeszłości – mocno ugruntowało we mnie pokorę.

ROZWIĄZANIA/POMOC w wypracowaniu zamierzonego efektu

Sesje/ mentoring – szczegóły

Jeśli czujesz, że chcesz porozmawiać i sprawdzić czy będziesz chciała podjąć współpracę ze mną i/ lub ustalić, jaka forma tej współpracy będzie dla Ciebie najlepsza, po prostu wyślij mi wiadomość:  “Magda, chcę porozmawiać o ewentualnej współpracy.” 

Po otrzymaniu od Ciebie takiej wiadomości – odpiszę i ustalimy dogodny dla nas obu termin na rozmowę wideo, podczas której będziemy mogły sprawdzić, jak się czujemy się ze swoimi energiami i czy chcemy podjąć współpracę. Jeśli obie uznamy, że tak, to umówimy się na konkretny termin sesji odpłatnej i/ lub ustalimy szczegóły współpracy mentoringowej.

Pamiętaj proszę, że:

 • rozmowa jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje,
 • możesz mnie zapytać o wszystko, o co potrzebujesz (na temat ewentualnej współpracy)
 • rozmowa jest poufna i zostaje tylko między nami
 • po odbyciu tej rozmowy proponuję Ci, żebyś dała sobie trochę czasu, by przepuścić zdobyte informacje przez intuicję. I dopiero, gdy poczujesz, że naprawdę jesteś gotowa pracować regularnie i sumiennie – podjąć decyzję o współpracy ze mną. 

Wiadomość możesz wysłać na mail: adamowskamagda@gmail.com lub w formularzu z tego linku: https://magdaadamowska.pl/kontakt/

***

Po podjęciu decyzji i ustaleniu szczegółów współpracy, potrzebujemy zorganizować kilka kwestii formalnych czyli:  podpisanie umowy o współpracy, dokonanie przez Ciebie wpłaty za ustaloną usługę i ustalenie terminów sesji.

Po zaksięgowaniu wpłaty od Ciebie, wyślę Ci mail z kilkoma pytaniami. Odpowiadasz na nie i wysyłasz mi odpowiedzi, najpóźniej na dzień przed umówionym terminem sesji.

Odpowiedzi na pytania oraz pierwsza rozmowa mają za zadanie m.in.:

 • pomóc Ci zyskać większą świadomość siebie i Twojej obecnej sytuacji życiowej
 • pomóc Ci odkryć i nazwać Twoje aktualne najważniejsze potrzeby
 • pomóc Ci odkryć i nazwać Twoje aktualne najważniejsze trudności
 • pomóc Ci odkryć i nazwać Twoje aktualne najważniejsze wyzwania
 • pomóc Ci ustalić i nazwać Twoje aktualne priorytety w procesie dokonywania zmiany na lepsze dla Ciebie
 • pomóc Ci ustalić i zdecydować, jakie kolejne kroki potrzebujesz podjąć, by tej zmiany na lepsze dla Ciebie dokonać
 • zmotywować Cię do podjęcia dalszych działań w procesie tej dobrej dla Ciebie zmiany

Ponadto dzięki odpowiedziom na pytania przed sesją obie zyskujemy wiedzę, nad czym – w danym momencie – potrzebujesz popracować najbardziej. Zyskujemy też czas, bo mając już tę wiedzę, mogę przeznaczyć czas sesji na głębsze i bardziej precyzyjne “wgryzienie się” w Twoją sytuację.

Jeśli zdecydujesz się na wykupienie opcji sesji z mailem, kilka dni po naszej rozmowie, wyślę Ci ów mail z wytycznymi, webinarami do odsłuchania, tekstami do poczytania oraz zadaniami na kolejny etap pracy nad sobą.

Jeśli po pierwszej sesji zdecydujesz się na współpracę mentoringową, po zrobieniu wyznaczonych zadań – wysyłasz mi notatki, o które w opisie zadań poproszę. I umawiamy się na kolejną sesję, na której pracujemy z tym, co się pokaże podczas wykonywania zadań.

Sesje odbywają się przez Skype lub Messenger ( jest to rozmowa WIDEO, bo konieczne jest, żebyśmy miały kontakt wzrokowy).

Ceny sesji, mentoringu i maili z zadaniami: 

Sesja jednorazowa:

60 min – 300 zł brutto

90 min – 400 zł brutto

120 min – 500 zł brutto

***

Przy zakupie sesji za 400 zł, mail z autorskimi materiałami oraz zadaniami kosztuje 200 zł.

Przy zakupie sesji za 500 zł, mail z autorskimi materiałami oraz zadaniami kosztuje 100 zł.

***

Pakiet podstawowy obejmuje:

*300 minut, które proponuję rozłożyć na 5 sesji po 60 min + ewentualną przerwę na toaletę.
*maile pokonsultacyjne z wytycznymi, webinarami do odsłuchania, tekstami do przeczytania oraz zadaniami na kolejne 7-10 dni
*kontakt mailowy i messengerowy. Będziemy w stałym kontakcie i w razie, gdyby było Ci trudno z jakąś kwestią dotyczącą zadań, możesz do mnie pisać/dzwonić.

W tym pakiecie sesje odbywają się co 7-10 dni.
Koszt pakietu to 1500 zł brutto. Płatność możemy rozłożyć na 2 raty.
Przy wpłacie całej kwoty dostajesz 60 minut w prezencie 🙂

 

Pakiet medium obejmuje:

*450 minut, które proponuję rozłożyć na 5 sesji po 90 min + ewentualną przerwę na toaletę
*maile pokonsultacyjne z wytycznymi, webinarami do odsłuchania, tekstami do przeczytania oraz zadaniami na kolejne 7-10 dni
*kontakt mailowy i messengerowy. Będziemy w stałym kontakcie i w razie, gdyby było Ci trudno z jakąś kwestią dotyczącą zadań, możesz do mnie pisać/dzwonić.

W tym pakiecie sesje odbywają się co 7-10 dni.
Koszt pakietu to 2000 zł brutto. Płatność możemy rozłożyć na 2 raty.
Przy wpłacie całej kwoty dostajesz 90 minut w prezencie 🙂

 

Pakiet ultra obejmuje:

*600 minut, które proponuję rozłożyć na 5 sesji po 120 min + ewentualną przerwę na toaletę
*maile pokonsultacyjne z wytycznymi, webinarami do odsłuchania, tekstami do przeczytania oraz zadaniami na kolejne 7-10 dni
*kontakt mailowy i messengerowy. Będziemy w stałym kontakcie i w razie, gdyby było Ci trudno z jakąś kwestią dotyczącą zadań, możesz do mnie pisać/dzwonić.

W tym pakiecie sesje odbywają się co 7-10 dni.
Koszt pakietu to 2500 zł brutto. Płatność możemy rozłożyć na 2 raty.
Przy wpłacie całej kwoty dostajesz 120 minut w prezencie 🙂

***

Możliwy jest również mentoring bardziej intensywny i w innej, niż powyżej opisane formie np. z większą częstotliwością i/lub z wydłużonym czasem sesji. Cenę takiego mentoringu ustalam indywidualnie, po zapoznaniu się z potrzebami i oczekiwaniami konkretnej osoby. Do każdej osoby, z którą podejmuję współpracę podchodzę INDYWIDUALNIE, bo najważniejsze jest dla mnie, by SKUTECZNIE pomóc jej poprawić jakość życia w konkretnym obszarze, nad którym pracujemy.

***

Wszelkie pytania dotyczące ewentualnej współpracy możesz wysłać na mail: adamowskamagda@gmail.com lub w formularzu z tego linku: https://magdaadamowska.pl/kontakt/

Ważne!

Aby móc się solidnie przygotować do kolejnej rozmowy, potrzebuję odpowiedzi na pytania z maila, co najmniej dzień przed umówionym terminem sesji.
Zmiany terminu sesji dokonujemy co najmniej 24 godziny przed umówioną datą. Jeśli sesję odwołam ja – na mniej niż 24 godziny przed umówioną datą – zwracam Ci całą wpłaconą kwotę. Jeśli Ty odwołasz konsultacje – na mniej niż 24 godziny przed umówioną datą – wpłata może “przejść” na inny termin, ale nie zostanie Ci zwrócona.
Jeśli sytuacja z odwołaniem konsultacji się powtórzy – zrezygnuję z dalszej współpracy. Żeby dokonać realnych zmian na lepsze, potrzebujesz się maksymalnie zaangażować w proces. Jeśli nie czujesz gotowości do podjęcia wysiłku – nie trać swojego i mojego czasu.

Czego na pewno nie doświadczysz?

Słowotoku; przytłoczenia; moich trudnych emocji i humorów; narzucania Ci mojego punktu widzenia; ignorancji; wywyższania się; mędrkowania; niezrozumiałych dla Ciebie słów z podręczników psychologicznych etc.
Nie czynię drugiemu, co mi niemiłe. Owszem mówię dużo na nagraniach i podczas rozmów prywatnych, ale w czasie sesji staję się przestrzenią dla Ciebie. Organizuję swoje aktywności (w tym czas na moje pasje, relaks, kontakt z naturą i aktywność fizyczną) w taki sposób, by w czasie rozmowy z Tobą emanować zdrową, silną, czystą i życzliwą energią.

To weź proszę pod uwagę, zanim zdecydujesz się ze mną skontaktować

Nie negocjuję cen. Nie wydłużam czasu sesji. Nie udzielam bezpłatnych porad. Nie czytam w myślach. Stosuję komunikację wprost i bez owijania w bawełnę. Nie sprawię, że Twój partner/ partnerka zechce się zmienić. Nie będę Ci mydlić oczu obietnicami, że po jednej rozmowie ze mną zmieni się całe Twoje życie. Otwarcie powiem Ci, jeśli uznam, że nie jestem w stanie podjąć lub kontynuować współpracy z Tobą. Nie rozpisuję diet i planów treningowych.

Czemu miałabyś/ miałbyś mi zaufać?

W dziedzinie ukochiwania siebie i swojej cielesności oraz wychodzenia z najcięższych życiowych bagien osiągnęłam fantastyczne, a co najważniejsze – namacalne i sprawdzalne efekty.
Najważniejszym efektem i jednocześnie niepodważalnym dowodem skuteczności tego, czego uczę jestem ja sama. Moje coraz bardziej zdrowe, szczęśliwe życie, które zbudowałam od podstaw. Zaczynałam nie od zera, ale startując z wielkiej otchłani traum i uzależnień. Przepłynęłam wpław gigantyczne bagno. Wydostałam się na brzeg. Otrząsnęłam z mułu i smrodu. Oczyściłam się z przymusów i powinności. I uwolniłam od najpaskudniejszych schematów. Stoję. Jestem. Wzrastam. Silniejsza i mocniejsza niż kiedykolwiek. W ciele, które kocham i akceptuję. Z grupą wspaniałych, lojalnych, oddanych przyjaciół i doceniających moją pracę odbiorców.
Najważniejszy certyfikat, nadało mi życie, obfitujące w doświadczenia, z których budowałam moją praktyczną wiedzę. Najcenniejszy dyplom jaki posiadam to moje umiejętności. A główny tytuł naukowy to niezachwiana miłość do siebie.
Jestem takim człowiekiem, jakiego widzisz i słyszysz na nagraniach. Mam jedną twarz – tę prawdziwą. Mam też coś tak rzadko spotykanego jak drogocennego – ZROZUMIENIE. Zrozumienie zarówno dla złożoności istoty ludzkiej, jak i wszelkich mechanizmów obronnych, jakimi się posługuje. Zrozumienie, które wyrastało na glebie moich ultra ciekawych i wielobarwnych doświadczeń. Dzięki temu, że przez wiele, wiele miesięcy odkrywałam i uzdrawiałam własne – piekielnie głębokie i bolesne – rany, umiem nie tylko dostrzec, ale też pomóc oczyścić i zagoić rany, z którymi borykają się inni ludzie.
Oczywiście możesz uznać, że nie tego szukasz. I znakomicie! To znaczy, że unikniemy rozczarowania płynącego z rozbieżności między wartościami, jakie wyznajemy. Widzisz, ja nie chcę pracować z każdym, kto zechce mi zapłacić. Te czasy w moim życiu minęły bezpowrotnie. Podobnie jak na gruncie prywatnym, tak i w przestrzeni zawodowej, pragnę budować więzi oparte na akceptacji, szacunku, zaufaniu i pełnym zaangażowaniu każdej ze stron.
Nie stosuję sztuczek sprzedażowych. Nie tańczę pod publikę. Brzydzę się manipulacją.
Sama tworzę wszystkie treści dostępne na moich kanałach. Jeśli zastanawiasz się czy chcesz zainwestować w warsztaty lub konsultacje ze mną – poczytaj, posłuchaj co i jak mówię. Niech sobie ta decyzja w Tobie osiądzie. Szanuję Twoją autonomię, nic mi nie jesteś winna/ winien.

Cokolwiek postanowisz i gdziekolwiek pójdziesz – z serca życzę Ci zdrowia i szczęścia.

Jeśli to dla Ciebie istotne – zapraszam do przeczytania opinii o pracy ze mną. Opinie pochodzą z maili od moich klientek. Większość z nich zgodziła się, by podpisać opinie ich pełnymi nazwiskami, postanowiłam jednak zachować te informacje dla siebie. Dobro “moich” Dziewczyn jest dla mnie OGROMNIE ważne i zawsze stawiam je ponad korzyściami marketingowymi. Tu link do wspomnianych opinii o tym, jak kobiety oceniają pracę ze mną : https://magdaadamowska.pl/opinie-o-pracy-ze-mna/

Jak pisałam na początku: “Moją intencją jest praca wyłącznie synergiczna – polegająca na wymianie dóbr i wartości. Dlatego każdą osobę, która pyta mnie o możliwość współpracy proszę, by najpierw zapoznała się z treściami, które udostępniam i decyzję o ewentualnej współpracy ze mną podjęła intuicyjnie, na bazie tego, jak czuje się ze mną jako “zjawiskiem energetycznym”.”  Na nagraniach na moim kanale YouTube możesz posłuchać o czym mówię, jak mówię i przede wszystkim, jaką energią emanuję. Tu link do mojego kanału YT: https://www.youtube.com/channel/UCJwA2H1LP0wheEuaJNNZ4IQ/videos

Informacje na temat aktualnie prowadzonych przeze mnie warsztatów będą pod tym linkiem: https://magdaadamowska.pl/kursy-i-warsztaty/

Jeśli masz ochotę przeczytać o moim całym procesie ukochiwania siebie zapraszam Cię do lektury mojej książki SCHEMATRIX W Klatce ‘normalności’:  https://magdaadamowska.pl/produkt/schematrix/

Zapraszam Cię do przeczytania innych moich tekstów:
https://magdaadamowska.pl/zdrowa-szczesliwa-kobieta-2/
https://magdaadamowska.pl/category/blog/

oraz na fanpage Zdrowa Szczęśliwa Kobieta:
https://www.facebook.com/Zdrowa-Szcz%C4%99%C5%9Bliwa-Kobieta-1699584453646147/

Kontakt do mnie: https://magdaadamowska.pl/kontakt/

Wypracuj Zdrową Szczęśliwą siebie, bo jesteś swoją życiową inwestycją.