Opinie o pracy ze mną

Wielkość nie polega na pokazywaniu siły, ale na jej odpowiednim wykorzystaniu. Ten jest najwspanialszy, kogo siła troszczy się o serca innych, wskazując im właściwą drogę. /Henry Ward Beecher/

Oprócz opinii ze screenów powyżej, zamieszczam także fragmenty wypowiedzi Kobiet, które brały czynny udział w prowadzonych przeze mnie warsztatach, kursie oraz z którymi pracuję/ pracowałam mentoringowo. Nie ukrywam, że poniższe opinie są dla mnie nieocenioną nagrodą, ogromnym wyróżnieniem i wspaniałą motywacją do dalszej pracy. Jestem niewypowiedzianie DUMNA, że dane mi było i jest pracować z tak PRZEPIĘKNYMI kobiecymi energiami.

Kochane “moje” Dziewczyny DZIĘKUJĘ za to, że jesteście i jakie jesteście.
Jesteście kwitnącymi dowodami na to, że chcieć + DZIAŁAĆ = MÓC

CZY UDZIAŁ W KURSIE COŚ ZMIENIŁ W TWOIM ŻYCIU? JEŚLI TAK TO CO DOKŁADNIE?

“Co zmienił? Wszystko….
Zmienił to jak się czuję i jak funkcjonuję, zmienił to jak dziś patrzę na siebie….. a patrzę z miłością, bo ODNALAZŁAM SIEBIE!!!!! Odnalazłam siebie PRAWDZIWĄ i potrafię dać sobie MIŁOŚĆ I AKCEPTACJĘ, której tak rozpaczliwie szukałam wokół siebie. Mam wrażenie, że przebudziłam się z koszmarnego snu, żeby zacząć NOWE życie. Inny wymiar…… Inna ŚWIADOMOŚĆ…… to dał mi udział w kursie Magdy. Ilość i jakość wiedzy, którą otrzymałam plus ogromne wsparcie Magdy w trakcie trwania kursu, do tego cudowne Dziewczyny w grupie… to wszystko razem sprawiło, że ja przeszłam totalną transformację….. która trwa cały czas….. bo kurs to był dopiero cudowny początek MOJEJ DROGI w odzyskiwaniu siebie.
Dzięki temu, że ja się zmieniam, zmienia się świat wokół mnie i to jest ZACHWYCAJĄCE. Prawdą jest, że świat wokół nas jest odbiciem tego co nosimy w środku…. w sobie…..
Zmieniłam się i zmieniam się cały czas (nadal dwa miesiące po zakończeniu kursu pracuję wg wskazówek Magdy i przynosi to niesamowite rezultaty i efekty), a dzięki temu zmienia się jakość mojego życia i życia mojej rodziny. Tak “fajnie” ze sobą, z rodziną z życiem mi jeszcze nie było…..
Więc na pytanie czy coś się zmieniło? TAK i to BAAARDZO:)))))
Odnalazłam siebie, SWOJĄ DROGĘ……odnalazłam to CZEGO CHCĘ, CZEGO PRAGNĘ…..
Rok temu miewałam momenty kiedy pragnęłam zniknąć….. dziś czuję WDZIĘCZNOŚĆ za to że JESTEM…

***

„Mogę śmiało stwierdzić , ze kurs ten przeszedł moje oczekiwania. Dostałam niewyobrażalną dawkę wiedzy i wskazówki jak ją zastosować i wprowadzić w życie. Pozwolił mi poszerzyć moją świadomość i zmienił sposób postrzegania rzeczywistości oraz spojrzenie na wiele spraw. Pomógł mi poznać siebie i poczuć co było głęboko ukryte nawet dla mnie samej. Otworzył mi oczy i pokazał, że zmieniając nawyki i stosując uważność można żyć inaczej.”

***

“Zmienił wszystko Madziu. Poznałam siebie samą jeszcze bardziej. Swoje potrzeby, swoje braki i osiągnięcia. DZIĘKUJĘ CI ZA TO.”

***

“Mam zdecydowanie większe zaufanie do siebie, do tego co czuję i jak czuję. Większe
zrozumienie własnych emocji dzięki codziennym wpisom w emocjonalniku.”

***

“Zyskałam wiele, m.in. mam większą świadomość siebie, swoich emocji i swojego ciała, odzyskałam dawną siebie, wzmocniłam się wewnętrznie, odzyskuję zaufanie do samej siebie i do innych ludzi i jeszcze wiele innych rzeczy, które cały czas odkrywam.”

***

„Nauczyłam się dawać sama sobie uwagę i czas. Dostrzegając swoje potrzeby, które wcześniej ignorowałam stawiając na pierwszym miejscu innych . Dotarło do mnie to, że jestem ważna i zasługuję na wszystko co najlepsze. Wspaniała atmosfera kursu sprawiła, że jestem bardziej ufna i otwarta w stosunku co do ludzi i ich intencji wobec mojej osoby. Magda okazała się być najcudowniejszą mentorką jaką można sobie tylko wymarzyć. Pełna ciepła i wyrozumiałości wsparcia i akceptacji.”

***

“Kurs otworzył świadomości na kilka aspektów życia. Ja to trochę podciągnęłam pod bycie mamą, co uważam za przepiękną rolę, jednak również trudną, a czasami no nawet ekstremalną 😉 Uświadomił mi jak wiele rzeczy z naszego dzieciństwa wpływa na nas jako już dorosłych ludzi. Jak ważne są słowa, czyny i jak bardzo je zapamiętujemy, ile bierzemy sobie do serca jako mali ludzie. Jak bardzo nas kształtuje to, co dzieje się w naszym dzieciństwie, czego doświadczamy, co słyszymy.”

***

“Tak. Udział w kursie zmienił moje podejście do mojego ciała. Ćwiczenie masażu codziennego z uważnością, zaowocowało tym, że po pierwsze – zobaczyłam jak nawykowo i bez namysłu traktuję swoje ciało, bez czułości, delikatności. Masaże praktykuje do dnia dzisiejszego, czasem i rano i wieczorem, czuję jak wraca mi czucie dotyku · po drugie- uważniej jem, smakuję potrawy, uważniej słucham sygnałów z ciała i emocji, gdy mam pokusę coś zajeść.. Zmieniło się moje podejście do samej siebie- jestem dla siebie bardziej wyrozumiała, współczująca, wspierająca.
Kolejna rzecz – ODPOWIEDZIALNOŚĆ- to moja odpowiedź na daną sytuację – biorę
odpowiedzialność za swoje życie… długo nie wiedziałam co to znaczy. Mam dla siebie więcej czułości, wyrozumiałości, wsparcia w wielu obszarach życia. Cudownie jest być bliżej siebie.”

***

CO CI SIĘ W KURSIE PODOBAŁO NAJBARDZIEJ?

“Nauczyłam się o sobie, że jestem pełna dobra i że potrafię się cieszyć sukcesem innych kobiet. Nawet jak ja nie mogłam, to nie pojawiała się zazdrość, że one lepiej lub że już zrobiły, lub że się nie rozpraszają tak jak ja, tylko dzielnie piszą….ja jednak potrafiłam się tym cieszyć. To jest dla mnie wyjątkowe i sprawia że sama się czuję ze sobą wyjątkowa, poczułam, że jestem dobrą, piękną, ciepłą kobietą, która czerpie radość z rozwoju innych kobiet, z wzmacniania innych kobiet. Czułam piękną energię, czystą, budująca, wspierającą.”

***

“Przekaz, mądrość, wiedza, pytania, ilość informacji, energia grupy, to jak dziewczyny się pięknie rozwijały, to jak motywowały, wzruszały. To, że mam ten kurs i pomimo iż byłam tak zmęczona i nie dałam rady zrobić wszystkiego, to wiem że on JEST, że mi będzie służył.”

***

“Kurczę Madziu wszystko mi się podobało….. ogrom fachowej wiedzy, ogromnie przydatnej (samej zajęło by mi kilka lat żeby to ogarnąć), mega pozytywna atmosfera, Twoje live i energia która z nich płyneła, Twoja obecność, wsparcie i pomoc….. zadania, które są cholernie trudne i jednocześnie cholernie transformujące, uwalniające……. a teraz to chyba najbardziej podoba mi się to, że mamy kontakt na grupie i że mam dostęp do materiałów i dzięki temu mogę cały czas pracować w swoim tempie:)”

***

“Zadania, bardzo głębokie wymuszające głęboką pracę nad sobą.”

***

“Najbardziej podobał mi się temat ciała i jedzenia. (..) Podczas kursu spożywałam pierwsze świadome kęsy pokarmu w życiu. To było mega wzruszające i uświadomiłam sobie jak zajadam siebie i swoje emocje.”

***

“Wsparcie w grupie, Twoje zaangażowanie – byłam przekonana, że Ty w ogóle nie sypiasz 🙂 Ty, Twoje doświadczenie, to jak pięknie i przystępnie przekazujesz wiedzę. Jesteś odkryciem Magda.”

***

“Najbardziej nie mogłam się doczekać wszystkich spotkań live . Mimo tego, że często nie mogłam sama w nich uczestniczyć z uwagi na różnicę czasu to oglądanie ich sprawiało mi ogromną przyjemność. Byłam przeszczęśliwa bo wiedziałam, ze zdobędę dużo nowej wiedzy, nowych świadomości a oprócz tego podnoszą się moje wibracje i dobre samopoczucie, (…) Atmosfera przecudowna. Nigdy w życiu nie byłam w gronie tak wspaniałych wspierających wrażliwych otwartych i kochanych osób. Dzięki temu jestem bardziej ufna i otwarta w stosunku co do ludzi i ich intencji wobec mojej osoby.”

***

“Brak przymusu do czegokolwiek.. Wolność w wykonywaniu zadań, to, że kurs nie był
objęty jakimiś sztywnymi ramami, że do tej pory mamy dostęp do materiałów i w każdej
chwili mogę wrócić do zadań, których nie zrobiłam podczas kursu. Otwartość, akceptacja.”

***

CZY POLECIŁABYŚ INNYM KOBIETOM TEN KURS? JEŚLI TAK TO DLACZEGO?

“Poleciłabym i wciąż Ciebie polecam, kobietom, mężczyznom, dużym i małym, starym i młodym. Dlaczego? Bo narodziłam się na nowo, bo jesteś autentyczna, prawdziwa, ludzka, przebogata w swojej prostocie, wyjątkowa, magiczna, płynie z Ciebie głębia, bo nie umiesz kłamać i za to Cię kocham, bo czytasz drugiego człowieka, bo pragniesz prawdziwie pomagać innym i nieść uzdrowienie swoją wiedzą.”

***

“Zdecydowanie TAK. Dlaczego? Bo ten kurs pozwala ODNALEŹĆ SIEBIE, uczy miłości i akceptacji do siebie. A przede wszystkim daje NARZĘDZIA do tego aby uporać się z najgorszymi traumami, doświadczeniami, nagromadzonymi latami emocjami, które siedzą ukryte w zakamarkach naszego ciała i duszy….”

***

“Oczywiście, moje koleżanki już o nim wiedzą. Kurs otwiera nie tylko oczy ale przede wszystkim serce 🙂 Uczy jak odzyskać siebie samą, to bezcenne.”

***

“Każde ćwiczenie, wystąpienie, live, komentarz Twój, bądź dziewczyn, każdy wpis…mówił mi albo o tym JAK DALEKO już zaszłam i ile wyharowałam cudów i pięknych zmian, lub też boleśnie przypominał jak bardzo w niektórych obszarach mam wiele do pracy. (…)
Najważniejsze dla mnie to to, że skupiłam się całą sobą na sobie…i w tym kursie było wszystko o MNIE. DLA MNIE. Zrobiłam to skupiając wszystko na samej sobie.”

***

“Chyba najbardziej moją świadomość rozwinęło zadanie ‘moc masz w sobie’. Tak jak już wcześniej wspominałam, wpłynęło bezpośrednio na mnie, na moje wspomnienia z dzieciństwa, ale także na moją świadomość w byciu mamą. Było dla mnie wzruszające.”

***

“Poleciłabym z całą pewnością. (…) Dla mnie to jest mega wartość, że nie podchodzisz do tego jak ekspert wszystko wiedzący, bardziej jako przykład, że się da. Bardzoo głębokie wartościowe zadania.”

***

“Z czystym sumieniem i szczerością w sercu poleciłabym ten kurs innym kobietom, po to, by nauczyły się otwierać na nowe świadomości, budzić w sobie stare niechciane emocje i nauczyć się z nimi żyć, a raczej wyzbywać się ich w zdrowy sposób. No i po to, żeby poznały Ciebie.”

***

“Tak, bo nie ma nic lepszego niż poznanie siebie samej.. Powiedziałabym, że nawet nic nie tracisz, bo co można stracić w walce o siebie, w drodze do siebie – tylko to, co stało na drodze ku temu…, chociaż i to nie jest stratą, lecz dobrowolnym odrzuceniem- decyzją..”

***

„Oczywiście, że tak. Już poleciłam. Bo jest skuteczny. Oczywiście zależy to od nas ile pracy własnej włożymy w cały proces ale działa i daje efekty.”

***

„Tak poleciłabym kobietom ten kurs, ponieważ mają możliwość uświadomienia sobie kim są dlaczego tak a nie inaczej postępują. Dawka wiedzy, świadomości, możliwość poznania siebie.”

***

I JESZCZE KILKA OPINII O PRACY ZE MNĄ Z MAILI, MESSENGERA I WPISÓW FACEBOOK’OWYCH

“Madziu, Dziękuję. Kocham. Jesteś bardzo dla mnie ważna. Uczyniłaś cuda swoim działaniem, swoją wiedzą i przekazem. Jestem inną kobietą. Prawdziwą kobietą, coraz bardziej kochającą siebie, akceptującą, odważną, autentyczną, prawdziwą. Nauczyłaś mnie więcej niż wszyscy inni mentorzy, lekarze, psychologowie, naukowcy i cała masa ę ą ę, zatytułowanych ludzi. Byciem sobą, swoją PRAWDĄ. Nie potrafię wyrazić jak kocham, jak Ci dziękuję. Wzruszam się znowu teraz.”

***

“Zdecydowałam się na kurs, bo Twój pierwszy kurs przebudził mnie do życia, wręcz narodził na nowo. Więc każdy kolejny projekt, powodował, że chcę w to wejść całą sobą. Bez pytań. Bo Ci ufam. Bo wiem, ze Twoja wiedza mnie leczy, że do mnie docierasz, że trafiasz, że mnie czujesz i że to będzie dla mnie DOBRE, nawet jak mnie ściora, zgniecie i zaboli do szpiku kości. Bo Twój kurs pierwszy dał mi więcej niż ostatnie 12 lat mojej pracy nad sobą, za pomocą innych technik, ludzi, narzędzi. DZIĘKUJĘ.”

***

“Bo to Magda jako JEDYNA powiedziała, że obok pracy z wewnętrznym dzieckiem należy budować swoją MOC, SIŁĘ sprawczą, że trzeba działać DWUTOROWO!!!!! i dzięki temu, dzięki darmowym konsultacjom powoli zaczęłam kruszyć swoje stare blokujące mnie schematy. Dlatego gdy pojawił się kurs, wiedziałam i czułam całą sobą że potrzebuje wziąć w nim udział. I była to pierwsza moja odważna decyzja kiedy powiedziałam sobie “ja tego potrzebuje” i “dałam to sobie” mimo ogromnych przeciwności jakie napotkałam (w postaci mojego męża). I codziennie dziękuję sobie za to, że stanęłam dosłownie na głowie, żeby móc wziąć udział w kursie.”

***

“Madzia, Serce kochane, Ty jesteś tak wyjątkowa! Od naszego pierwszego kontaktu to wiem, kiedy to mialam z Tobą konsultacje online. Twoje ciepło jest uderzające. Twoja wiedza i doświadczenie, którymi się dzielisz potrafią działać cuda. Dziękuję za ten kurs, za to, że byłaś i że jesteś :* Za wsparcie, za energię, która jest tak pozytywna, że rozsadza świat zewnętrzny! Za kobiecą troskę, za dobroć.”

***

“Zdecydowałam się wziąć udział w warsztatach z prostego powodu, książka Magdy Schematrix rozwaliła system. Po przeczytaniu książki wiedziałam, czułam i chciałam poczuć to jeszcze głębiej i stąd pomysł warsztatów.”

***

“Uwielbiam Cię. Jesteś niesamowita. Stałaś się dla mnie wzorem kobiety jaką chcę być. Dziękuję za to, że jesteś i za to co robisz.”

***

“Kurczę, nie mam się do czego przyczepić. Chciałabym teraz napisać jakąś “złotą radę”, ale naprawdę to jak poprowadziłaś ten kurs bardzo mi się podobało. Twoja naturalność, prawdziwość, bezpośredniość. To że czuć było, że wkładasz całe serce w ten kurs. że jest dla Ciebie priorytetem. To że miałaś z nami stały kontakt. (…) Udało Ci się stworzyć bardzo bezpieczny, ciepły “klimat”, czuć było bardzo mocno Twoje wsparcie i empatię dla każdej z dziewczyn która sygnalizowała, że coś trudnego treści, które poruszyłaś w niej budzą.”

***

“Nigdy nie byłam w grupie tylu wspaniałych kobiet. Kobiet, które są otwarte, szczere, mają tak piękne dusze, że aż trudno uwierzyć, że jest ich tyle w tym samym miejscu. Kobiety, które traktują się z wzajemnym szacunkiem, szczerą sympatią i ogromnym wsparciem. To jest piękne. I to właśnie dlatego czułam i nadal czuję się wspaniale jako członkini tej grupy. Ta wzajemna moc jest nie do opisania.”

***

„Czułam jakbyś była dobrą wróżką, która jest tu i teraz tylko dla mnie. Dałaś mi przeogromną ilość wsparcia, zrozumienia i uwagi . Oprócz tego miałam ogromne poczucie zaopiekowania i wręcz takiej matczynej szczerej pięknej bezwarunkowej miłości. Coś pięknego.”

***

“Tak, czułam, że byłaś cały czas obecna, podziwiałam Twoje zaangażowanie i moc, która jest w Tobie. Jesteś żywym, namacalnym przykładem, że się da, najlepsze jest w Tobie to, że Ty nie teoretyzujesz i nie stawiasz tez. Ty autentycznie działasz, jesteś wzorem, z którego ja czerpię inspirację.”

***

„W grupie czułam, że mogę być totalnie sobą i z niczego nie muszę się wstydzić, że będę przyjęta ze wszystkim taka, jaka jestem…to pomogło mi zobaczyć min., że byłam zazdrosna o inne osoby w grupie, że mają więcej uwagi od innych dziewczyn i mogłam się otwarcie do tego przyznać bez lęku. Bardzo dużo czerpałam z grupy, same dla siebie byłyśmy ogromnym wsparciem. Jestem im bardzo wdzięczna za ich otwartość i dzielenie się sobą.”

***

“Z ogromną wdzięcznością za to co robisz i jaka jesteś.. dziękuję
Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w Twoim warsztacie. Jestem pod wrażeniem Twojej energii, którą czuje każda komórka mojego ciała i zaangażowania w solidne przygotowanie warsztatu. Udział w kursie to był budujący czas, wspierający, otwierający nowe rozdziały, odkrywający nowe świadomości, momentami bolesny, pokazujący obszary do pracy ze sobą i ukazujący schematy jakie jeszcze w sobie muszę/ chcę przepracować i które cząstki jeszcze ukochać i zaakceptować. Ogromna dawka wiedzy, narzędzia do poszerzania świadomości, do których można wracać w każdym momencie, częste live’y poruszające najbardziej pożądane tematy, zadania z obszernym opisem i wyjaśnieniem, do wykonania w swoim tempie. Kurs podzielony był na dwa poziomy. Ciepła i wspierająca przestrzeń innych uczestniczek na tajnej grupie FB i messenger, stała obecność Magdy to tylko niektóre z filarów, które czynią ten kurs warty uczestnictwa. Aktywność dzielnych, samoświadomych, różnorodnych kobiet była mieszanką niesamowitych energii, miała moc terapeutyczną, następowała wymiana, wspólna inspiracja. Ogromny kredyt zaufania do siebie sprawiał, że niewygodne, wstydliwe, zakopane żywcem emocje znalazły ujście, pozwoliłam im wybrzmieć i mogłam potem o nich napisać bez obaw o niewygodne reakcje.
Szczerość, otwartość, radość, miłość, nadzieja, wiara, dobroć, przyjaźń, ekscytacja, odkrywanie. I pewnie mogłabym dalej tak wymieniać. Tych wszystkich uczuć doświadczyłam na warsztatach prowadzonych przez Magdę i Wy też możecie. Spotkanie z Magdą jest niezwykłą wartością, dzieli się wiedzą, doświadczeniem i wewnętrznym bogactwem które posiada, budzi do odkrycia mocy którą mamy w sobie.
Odwaga, Autentyczność, Moc, Cud, Prawda – nosi imię Magda. Może nosić też Twoje imię.”

*** 

“I choć byłam ciekawa Adamowska mnie nie zachwyciła. Była dla mnie “za wesoła”, “ZA EKSPRESYWNA” było jej za dużo. Jak się nad tym zastanawiałam zrozumiałam dlaczego mi tak to doskwierało. Adamowska jest taka, jak ja, kiedy sobie odpuszczę – tylko tą mnie ja zaszlachtowałam, nauczyłam ją nie czuć, nie przywiązywać się, nie uśmiechać się, nie pokazywać emocji. Zrozumiałam, że jestem młodą kobietą ze starą duszą. I pewnie, że z czasem zachwyciłam się Madzią, Od kilku dni odkąd jestem na grupie, czytam wpisy Madzi, rozmawiam sama ze sobą myślę, że roztopię ten lód i odmłodzę duszę. I Magda wczoraj po naszym pisaniu uśmiechała się do Ciebie ta Ania ze środka. A dziś kupiłam sobie różowy kalendarz i będę zapisywać w nim ważne sprawy i postępy, które zrobię. Postanowienia noworoczne już mam. dzięki Kochana ten początek to dzięki Tobie.”

***

“Boże, jaką ja przeszłam PRZEMIANĘ, niesamowite. Czuję wdzięczność że mogłam to napisać. I tak, Magda Adamowska kiedyś mnie wqurwiało twoje trzebiotanie, ceniłam Cię za książkę i mądrość, a ta wesoła, radosna trzebiotka mnie denerwowała. Wiem… bo ja jestem taka sama, bo zabiłam tę część w sobie, bo jej nie akceptowałam. Teraz jest inaczej.”

***

“hej Madziu, takie coś mam potrzebę ci napisać odnośnie tego, co usłyszałam po Twojej historii na temat tego, że już nie jesteś wiarygodna jako mentorka i w związku z tymi moralitetami: niesmak poczułam; zwyczajnie dlatego, że nikt, absolutnie nikt nie wie, z jakiego miejsca w sobie to poczułaś i zrobiłaś; każdy na urywek informacji nałożył swoje filtry; i jest to książkowa niemal reakcja na sytuację, w której stałaś się reprezentantem czyjegoś własnego cienia; ale cóż… łatwiej wyjść i nagrać filmik o tym, jak być “powinno” niż przyjrzeć się temu, co to we mnie rusza; dla mnie reakcje tych osób tylko pokazują, jaki ich własny wyparty cień został tutaj poruszony; szkoda; bo poszły też opinie, że nie jesteś dobrą mentorką; a ja uważam, że dobrym i wiarygodnym mentorem to nie jest ten, kto nie ma odwagi spotkać się z tym, co najczarniejsze w nim samym; i uważam że spotkać się z WD to najmniejszy problem- ty się człowieku spotkaj z mordercą w sobie, z dziwką w sobie, z egoistą w sobie, ze złodziejem w sobie, itepe; dla mnie ten, kto miał odwagę z tym ze sobą spotkać jest wiarygodny; a jak ktoś reaguje silnie i w dodatku uderza w moralitety, znaczy że ma coś potrzebę tutaj mocno skompensować… samemu sobie; Madziu, zawsze Ci kibicowałam, teraz tym mocniej; wiesz, już raz byłaś inspiracją dla mnie, żeby spotkać się z własną seksualnością; teraz jestem w trakcie pracy z cieniem, w którym odkryłam, że podzieliłam się w sobie na dwie kobiety- i że ta która jest w cieniu, ma w sobie cechy uważane społecznie za ohydne. To jak stanęłaś za sobą murem, kiedy ludzie cię tak surowo ocenili, stało się dla mnie inspiracją do tego, żeby nie uciec przed swoim cieniem. To jest ten mój proces, o którym wspominałam, że mam dość intensywny. I dzieje się super w tym temacie. A Ty kochana- TY- stałaś się dla mnie w tym źródłem odwagi. Nie truję już, bo wiem, że cenisz swój czas, i ja go cenię- chcę tylko powiedzieć , że JESTEŚ najlepszą mentorką, z jaką miałam do czynienia i jaką świat postawił na mojej drodze. Ja i mój cień- dziękujemy. Jesteś skarbem.”

*** 

“Może dziwnie to zabrzmi, ale nie masz pojęcia jak bardzo mnie “uwiera” Twoja osoba i różne decyzje. Kiedy przeczytałam post po powrocie, przeraziłam się myślami jakie zrodziły mi się w głowie. Przeraziłam się, bo dość szybko się zorientowałam, że to nie Twoje życie tak przeżywam, tylko to lustro właśnie pięknie mi pokazuje mój wewnętrzny syf i bałagan. Szczęśliwie oprzytomniałam w porę i nie opróżniłam tutaj swojego śmietnika;) Uwierasz, bo obserwując Cię można zobaczyć tyle swojego bałaganu zamiatanego pod dywan, że naprawdę nie jest łatwo przyznać się przed sobą do aktualnego stanu rzeczy.
Tyle dysonansów co przy Tobie doświadczyłam, to w całym 31 letnim życiu się chyba nie uzbierało. Doskonale, cegiełka po cegiełce pokazujesz mi gdzie mam ten mur, który zapewne sama sobie latami stawiałam. W pewnym sensie rozumiem też osoby, które Cię atakują, jeśli pokazujesz im podobne rzeczy, to to nie jest łatwe, na pewno łatwiej się na Ciebie obrazić, niż spojrzeć wgłąb siebie.
A Schematrix czytam od ponad roku i jeszcze nie doczytałam do samego końca, nie dlatego że mi się nie chce, czy coś, tylko po prostu nie mogę więcej, muszę sobie dawkować te treści. Totalnie mnie rozkłada na łopatki ta książka, a nie spodziewałam się tego.
Dziękuję, że jesteś.”

***

“Jak zawsze, gdy Adamowska daje ćwiczenie, to wióry lecą, a jak jeszcze się w nie wejdzie na 100%, to tylko same owoce i piękne świadomości. Magda dziękuje za ten post, za te pytania. Wszystko, co tu znalazłam, jest odzwierciedleniem tego, co zadziało się w moim życiu na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, a szczególnie kilku tygodni. Całe życie szukałam na zewnątrz, nigdy w sobie, a u Ciebie na warsztacie pierwszy raz zasmakowałam, czym jest kontakt ze sobą i szukanie prawdy w SOBIE. To co się działo później, do chwili obecnej, to jakieś przebudzenie…cud….”

***

Jeśli masz ochotę przeczytać o moim całym procesie ukochiwania siebie zapraszam Cię do lektury mojej książki SCHEMATRIX W Klatce ‘normalności’:  https://magdaadamowska.pl/produkt/schematrix/

Zapraszam Cię również do przeczytania innych moich tekstów: 

https://magdaadamowska.pl/category/blog/

https://magdaadamowska.pl/zdrowa-szczesliwa-kobieta-2/

oraz na fanpage Zdrowa Szczęśliwa Kobieta: https://www.facebook.com/Zdrowa-Szcz%C4%99%C5%9Bliwa-Kobieta-1699584453646147/

A także na mój kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCJwA2H1LP0wheEuaJNNZ4IQ/videos

Wypracuj Zdrową Szczęśliwą siebie, bo jesteś swoją życiową inwestycją.