Słowem powitania

Witaj w moim Adamowskim świecie poza klatką ‘normalności’. Świecie bez ściemy, ugrzeczniania, photoshop’a i gładkich formułek marketingowego bełkotu. Świecie, gdzie człowiek daje drugiemu człowiekowi przestrzeń do… bycia człowiekiem. Gdzie kobieta ma prawo przeklinać, lubić seks i wydalać gazy, a mężczyzna płakać, pragnąć czułości i prosić o pomoc. Gdzie mówi się wprost o emocjach, słabościach i piekielnie trudnej sztuce bycia sobą. Gdzie ma się tylko jedną twarz – tę prawdziwą.

Cokolwiek Cię tutaj przywiodło, kimkolwiek jesteś i dokądkolwiek zmierzasz – DZIĘKUJĘ za Twoją obecność. Dziękuję za czas i energię, które poświęcasz, aby poznać mnie i tworzoną przeze mnie przestrzeń.

Zanim powstała ta strona przeszłam – tak długą, jak owocną – drogę powrotu do samej siebie. Treści tu zawarte, są wynikiem tej wielomiesięcznej, fascynującej podróży do wnętrza mojego serca. Rodziły się i ewoluowały razem ze mną. Są cząstkami mojej duszy, którymi – na tym, konkretnym etapie swojego życia – jestem gotowa podzielić się z Tobą i ze światem.

W poszczególnych zakładkach znajdziesz informacje o mnie oraz o tym co i dlaczego robię.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz w swoim życiu mojej energii, doświadczenia i/lub wsparcia, zapraszam Cię do folderów:

Konsultacje i mentoring

Zdrowa Szczęśliwa Kobieta,

Warsztatowo,

Tam znajdziesz więcej informacji o tym, gdzie i jak możemy się spotkać.